eco

kurz

Naučte se jezdit plynuleji a ladněji než jazzová kapela sjíždí ve vaničce na mýdlo horu z másla.

Je to první krok k výraznému šetření na straně Vaší peněženky a na straně přírody.

%

Úspory paliva

Pro koho je ECO kurz ?

Auto je dnes v domácnostech naprostou samozřejmostí. Auta nám ale odebírají z rodinného rozpočtu pěknou částku financí. Vám, kterým se to nelíbí a jste ochotni investovat nyní, aby jste v budoucnu ušetřili, pomůže kurz, který se jmenuje ECO JÍZDA.

Co je to ECO kurz?

15 základních faktorů, které ovlivňují hospodárnost se naučíte rozlišovat v kurzu nazvaném “ECO JÍZDA”.

Jedním z nich je správná technika jízdy. Po absolvování kurzu si vylepšíte řidičské dovednosti a změníte návyky. Toto je disciplína na dlouhou trať a vyžaduje neustálý tréning.

My Vám ukážeme jak na to.

Jaké jsou ECO výhody?

  • Snížíte náklady na palivo
  • Snížíte náklady na běžné opotřebení (brzdy, podvozek, agregát s příslušenstvím atd..)
  • Ušetříte čas, protože rychlost je o plynulosti
  • Začnete myslet více dopředu a jízda bude bezpečnější
  • Snížíte počet nehod a škod na zdraví a na majetku
  • Snížíte uhlíkovou stopu

Naše ECO zkušenosti

Zdokonalovali jsem spoustu řidičů.

U více než poloviny řidičů  byla úspora jen na palivu vlivem techniky jízdy více jak 20%. Někdy nám píší řidiči, kolik peněz šetří každý rok. Jindy se chlubí, kolika krizovým situacím zabránili jen díky technice jízdy. Jsou to všechno jednoduché počty, ale ty čísla potěší každého z Vás.

Zkrátka někteří jezdí lépe a jiní hůř. Co je lépe a hůř, když všichni dodržují pravidla?

Co je umět řídit?

Jezdit tak klidně, jako když zvedáte hrneček s čajem. Plynule, jako když se rozpouští máslo na pánvičce. Předvídavě, jako když hlídáte největšího rošťáka z ulice. Opatrně, jako by jste vezli dynamit a místo airbagu měli ostrý jedovatý šíp.

Zažili jste. někdy toto?

Měl/a jste jako spolujezdec někdy pocit strachu a modlil jste se, aby řidič, který právě řídí auto ve kterém sedíte, dojel do cíle a vy mohli vystoupit? Pokud ano, tak si na to vzpomeňte vždy, když řídíte vy.

Víte co se tam a okolo dělo?

Malá vzdálenost od vozidel před vámi a následné prudké reakce na každou změnu. Prudké zrychlení při rozjezdech. Vyšší rychlost při průjezdu zatáčkami a tím větší odstředivá síla na vás. Trhané pohyby volantem.

Přihlaste se ještě dnes

 

Vaše přihláška se dostane do databáze přihlášených žáků s časovým údajem. Před zahájením nových kurzů rozesíláme hromadné SMS s informací o místě, času a hodině zahájení. Přihlášky jsou vyřizovány v takovém pořadí, jak byli vyplněny a odeslány.