O nás

Výuce řízení se věnujeme již 25 roků. Máme zkušenosti s výukou všech skupin řidičských oprávnění. Neustále se vzděláváme a čerpáme vědomosti, abychom vám je mohli trpělivě předávat.

 Jak to vše začalo?

 

Některým dětem voní benzín již v prvním roce jejich života. Takové dítě postavíte k volantu do zaparkovaného vozidla, a s nadsázkou řečeno, máte od něj  klid i několik hodin. Pokud mu takové nadšení vydrží až do puberty, začnou rodičům přicházet na mysl představy katastrofických scénářů. Začnou schovávat klíče od auta a vyhrožovat tresty v případě jakéhokoliv nápadu na byť jen krátký výlet bez řidičáku.

Přes všechny zákazy však touha v mladém potencionálním řidiči jen bobtná. Jednou se ale dočká, udělá zkoušku na osobní auto, motorku a traktor.

Po několika letech ji doplní o náklaďák a autobus. Myšlenka jak to udělat, aby mohl v práci trávit co nejvíce času v autě nebo na motorce, přivede takového teď už racionálně smýšlejícího mladíka k nápadu pokračovat ve stopách svého otce a začne učit v AUTOŠKOLE.

Ano, myslíte si to správně .. to dítě jsem byl Já. Psal se rok 1995 a můj sen se začal plnit.

Začal jsem budovat tým instruktorů a synchronizovat naše výukové metody. Začal jsem budovat zázemí, které by pokrylo potřeby žáků. Začal jsem využívat možnosti vycestovat do zahraničí a nasávat zkušenosti s výcvikem u našich západních sousedů. O výsledku mého snažení se můžete přesvědčit sami .

Jste vítáni.

Josef Lakomý

Naším cílem je připravit Vás do silničního provozu tak, aby jste měli vozidlo i situaci kolem něj vždy pevně v rukou. Řízení se může stát zábavou, prací nebo nezbytností v běžném životě. Vždy však musíme k řízení přistupovat zodpovědně. 

Za dobu našeho působení jsme

  • více než  5 500 žáků učili řídit a 
  • více než 3 000 000 kilometrů s nimi odjezdili.

Udělejte pro bezpečí své i ostatních maximum – připravte se s námi!

Registrace, certifikáty

Každá autoškola se musí ke svému provozování registrovat v obci, ve které má sídlo nebo provozovnu. U té obce přihlašuje a zkouší žáky. Naše autoškola je registrovaná (má pobočky) ve městě Šternberk a Olomouc.

Registrace k provozování autoškoly

Osvědčení z absolvování odborných seminářů